Сьогодні для учнів 8–9 класів була проведена профілактична бесіда за участю старшого інспектора СЮП ВП КРУП ГУНП
в Дніпропетровській області, капітана поліції Євгенії Денисенко.
Під час зустрічі обговорили важливі та актуальні теми: недопущення булінгу серед учнів, профілактику адміністративних та кримінальних правопорушень, домашнього насильства серед неповнолітніх, профілактику дитячих самогубств, а також недопущення співпраці з країною-агресором.
Такі зустрічі є важливими для формування правової свідомості, відповідальної поведінки та безпечного середовища для наших дітей.