День пам’яті та примирення

08 травня у нашому закладі освіти були проведені тематичні та виховні заходи до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Учні долучилися до виховних годин, тематичних бесід, онлайн-занять, інформаційних хвилин пам’яті та патріотичного флешмобу. Під час заходів діти вшанували пам’ять загиблих, дізналися більше про події Другої світової війни та усвідомили важливість миру, людяності й пам’яті про героїчне минуле нашого народу.
Пам’ятаємо. Перемагаємо. 🇺🇦🕯️