Цей день був наповнений знаннями, творчістю та гарним настроєм
Під час виховних годин учні говорили про найважливіше — безпеку та збереження життя. На перервах четвертокласники із захопленням розмальовували тематичні малюнки , а ще із задоволенням фотографувалися у яскравій фотозоні
Навчаємося дбати про себе щодня — адже безпека починається з кожного з нас!