Традиції школи

СУПЕРКОЛО

Кожного понеділка (якщо понеділок вихідний, то віторка) на 3 перерві збирається Суперколо для обговорення та вирішення нагальних питань. Суперколо складається з 2-х представників від кожного класу: дівчини та хлопця.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

Проводиться 2 раза на рік з метою допомоги у вибраному дітьми або дорослими напрямку.

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

Восени та навесні всі учні Гімназії святкують День здоров’я, приймаючи участь в різноманітних спортивних конкурсах та змаганнях. Закінчення свята знаменується запаленням Олімпійського вогню.

ДЕНЬ КОЗАЦТВА (ПОКРОВА)

В ценй день відбуваються дійства, пов’язані з козацтвом, історією нашої країни (вікторини, Брейн ринг, виступи козаків, пісні, танці тощо)

МАСЛЯНА (ПРОВОДИ ЗИМИ)

Щорічні проводи зими та зустріч весни з хороводами, піснями, танцями, іграми на свіжому повітрі та конкурсами на найкращі млинці

ДНІ ПРЕДМЕТІВ

В Гімназії проводяться День початкової школи, День української мови, День англійської мови, День художнього слова, День мистецтв, День науки. В ці дні учителі разом з учнями готують різноманітні заходи для привернення уваги до предметів, демонстрація їх важливості для різнобічного розвитку кожної людини тощо

СВЯТКОВЕ ДІЙСТВО “ЗІРКОВИЙ ШЛЯХ”

Конкурс, в якому протягом року фіксувалися усі досягнення членів колективу Гімназії. За критеріями обераються призери конкурсу:

-найкращий учень/учениця

-найкращий учитель

-найкращий клас