Зворотні комунікації

Ми готові до співпраці та заохочуємо участь батьків у шкільному житті дитини, а ваша думка завжди важлива для нас. 

Якщо ваше питання стосується вчителя, ви можете писати на його робочу електронну скриньку або на скриньку гімназії school97@i.ua

Якщо у вас є потреба зустрітися з учителем, ви можете погодити зручний час електронною поштою або за телефоном 0975675923.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що для забезпечення ефективності освітнього процесу учитель має перебувати з дітьми протягом навчального дня. Зустрічі можна призначити після закінчення освітнього процесу — після 14:00.

Якщо у вас є потреба зустрітися з представником адміністрації, переконайтеся, що ви вже обговорили ваше питання з класним керівником. Якщо дійсно є потреба зустрітися з представником адміністрації, ви можете звернутися до приймальні та зазначити тему спілкування. Секретар допоможе визначити, до кого вам краще звернутися, та призначить зустріч.

Шановні батьки, просимо вас звернути увагу на те, що частина Гімназії, призначена для вашого перебування — це хол першого поверху. Інші приміщення Гімназії призначені для навчання, тож у них перебувають лише учні й учителі, адже освітній процес потребує особливої дисципліни та концентрації. Початок навчального дня — це час, коли діти й вчителі спілкуються в неформальній обстановці, емоційно налаштовуються на день. Вони разом заходять до Гімназії без супроводу батьків, діти самостійно роздягаються і готуються до уроку. Педагоги початкової школи завжди знаходяться поруч і допомагають, якщо є така потреба, але щодня ми з радістю спостерігаємо, як діти стають більш самостійними та відповідальними. Ці якості, за результатами світових досліджень, напряму пов’язані з внутрішньою мотивацією та бажанням рухатись до поставленої мети. 

Адміністрація гімназії

Якщо у вас є питання щодо певного навчального предмету або до вчителя, ви можете його вирішити безпосередньо з учителем. Для цього ви можете звернутися до секратаря, щоб призначити зустріч.

У разі необхідності поспілкуватися з представником адміністрації ви можете звернутися до секретаря та призначити зустріч.

ПосадаП.І.П.Вид діяльностіГодини прийому
Директор Гімназії Тетяна ГарецьЗагальний освітній процес гімназії, організаційні питання понеділок 14:00-16:30
четвер 8:30-14:00
Заступник директора з навчально-виховної роботиЮлія СеменоваОрганізація освітнього процесу в початковій школі та середній базовій школівівторок 14:00-16:30
п’ятниця 8:30-14:00
Заступник директора з виховної роботиОлена ЯновськаОрганізація виховного процесу в початковій школі та середній базовій школісереда 14:00-16:30
четвер 8:30-14:00
Заступник директора з господарської роботиІрина НоваковськаОрганізація господарської роботи в гімназііщоденно
Організаторка подійТетяна ГулянськаОрганізація ДЮТО “ФОРМУЛА”щоденно

Батьківські зустрічі

Батьківські зустрічі в Гімназії відбуваються тричі на рік:

У вересні: Ознайомча зустріч 

Призначення цієї зустрічі:

  • -повідомити вам інформацію щодо навчальних планів із кожного предмету;
  • -ознайомити вас із навчальними методиками;
  • -продемонструвати навчальні та творчі доробки учнів;
  • -відповісти на ваші запитання на ці теми.

Ця зустріч — спільна для всіх батьків і не призначена для індивідуального обговорення успіхів чи поведінки дітей. Якщо у вас є потреба в індивідуальній зустрічі, ви можете записатися до вчителя, написавши йому листа особисто або зателефонувавши.

У жовтні та квітні: Батьківські зустрічі щодо успішності.

За тиждень до Батьківських зустрічей ви отримаєте Свідоцтво Успішності дитини, у якому наявні відомості (бали) про навчальні досягнення учня з кожного предмету, а також рекомендації вчителів. Якщо після ознайомлення зі свідоцтвом у вас виникнуть запитання, ви можете відвідати батьківські зустрічі. Зустрічі відбуваються у форматі 10-хвилинних співбесід із учителям.

Бланк СВІДОЦТВА УСПІШНОСТІ