Карантин

Постанова МОЗ від 06.08.2021 р. №10 “Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”

Відповідно до статті 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», на виконання пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постановляю:

 1. Затвердити протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), що додаються.
 2. Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності Міністерства охорони здоров’я України довести цю постанову до відома зацікавлених центральних органів виконавчої влади, обласних, Київської міської державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.
 3. Визнати такою, що втратила чинність постанову головного державного санітарного лікаря України від 26 серпня 2021 року №9 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Заступник Міністра охорони здоров’я –
головний державний санітарний лікар України   І. КУЗІН

Оновлені протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину

 

 

Розклад

початку занять та маршрут входу до закладу

та виходу після занять для здобувачів освіти КГ №97

 

Всі класи зустрічаються з класними керівниками за 10 хвилин до входження до будівлі на території подвір’я у визначених місцях (про них повідомлять класні керівники), які проводять опитування кожного учня/ученицю щодо самопочуття. У разі благополучного стану, в чітко визначений час входять до закладу.

Вхід №1 (центральний двір) – 08:05-8:15 ( початкові класи)

на 1-й поверх корпусу:

 1. Чомучки
 2. Талановиті
 3. Креативні
 4. Розумники
 5. Вільнодумці
 6. Відважні
 7. Кмітливі

Вхід №2 (центральний з дороги) – 08:05-8:15 (початкові класи)

 (через сходи 2 поверху на 2-й поверх корпусу:

 1. Робінзони
 2. Перлинки
 3. Дивовижні
 4. Всезнайки
 5. Мрійники

Вхід №1 (центральний двір) – 08:15-8:25 (середні класи)

через 1-й поверх корпусу:

 1. 5 – А
 2. 6 – ІФ
 3. 7 – А
 4. 8 – ІН
 5. 5 – М
 6. 6 – М
 7. 7 – Б

Вхід №2 (центральний з дороги) – 08:15-8:25 (середні класи)

 (через сходи 2 поверху на 2-й поверх корпусу:

 1. 5 – ІФ
 2. 8 – М
 3. 8 – ІФ
 4. 7 – В
 5. 6 – Ум
 6. 9 – М
 7. 9 – Б 

 

Початок занять о 8.30 кожного дня

Вихід із закладу відповідно до розкладу уроків через ті самі двері, через які увійшли зранку.

Умова – дотримання дистанції між класами.

Увага: Вхід до закладу та вихід – тільки у масках або респіраторах. Під час занять учні маски не одягають.


 

Дії класних керівників на випадок появи симптомів

респіраторної інфекції (вірусної хвороби) у здобувачів освіти:

Як діяти вчителям, якщо у дитини з’явилися симптоми коронавірусу:

 • вчитель дистанційно, за допомогою телефонного зв’язку має проінформувати чергового адміністратора та медичного працівника;
 • медичний працівник забирає дитину до ізолятора та повідомляє заступника з господарського роботи про приміщення, де необхідно здійснити дезінфекцію;
 • дітей групи чи класу ізолюють. Дітям забороняють рухатися по закладу. У разі потреби медичний працівник викликає швидку медичну допомогу;
 • технічний працівник проводить дезінфекцію приміщень;
 • черговий адміністратор інформує батьків та відділ освіти про виявлення дитини з ознаками хвороби, обмежує вхід до приміщень, де перебувала дитина;
 • вчитель проводить інструктаж з дітьми, які були в контакті з дитиною з ознаками хвороби. Діти з класу, де виявлено дитину з ознаками хвороби, переходять на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень;
 • якщо тест не підтверджує COVID-19 – діти класу повертаються до навчання;
 • якщо ж тест підтверджує хворобу, діти переходять на дистанційне навчання на 2 тижні.

 


 

Пам’ятка для батьків

про організацію освітнього процесу в КГ №97

в умовах карантину з приводу коронавірусної інфекції:

 

Вхід до закладу батьків (осіб, що їх замінюють), бабусь, дідусів з початком навчального року в КГ №97 можливий тільки за попередньою домовленістю з керівником закладу.

Дітину приводять батьки, або сама вона приходить до подвір’я КГ №97, де її зустрічає за графіком вчитель або класний керівник у визначеному для класу місці.

За умови поганого самопочуття учень/учениця повинні повідомити про свій стан здоров’я класного керівника при ранковій зустрічі або вчителя предметника, у якого урок.

При вході в клас обробляємо руки антисептиком.

Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, окрім 1-4 класів, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичний пакетик (zip – пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в закладі розміщено спеціальну урну з табличкою призначення.

Учителям, персоналу КГ №97 щоранку проводиться температурний скринінг.

Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров’я та стан здоров’я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до закладу освіти з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь – які ознаки ОРВІ – дитина залишається вдома!

До 8.30 телефоном повідомити про це класного керівника.

Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.

Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети при поділу на групи, до спортзалів та кабінетів інформатики, мистецтва.

Забезпечення питного режим: чайник з кип’яченою водою в їдальні та кожна дитина має обов’язково пляшечку води. Заклад забезпечує в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.

Для кожного класу визначено свій вхід до закладу і схема руху.

Протокол навчального закладного на період обмежувальних заходов на зв’язку с пандемією COVID-19